Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Anthracitová [3383605]
Kód: 3383605Detailní popis produktu
Tato venkovní nábytková sada spojuje styl a užitečnost a vytváří skvělé místo pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a jednoduchými detaily dodává eleganci a podporuje relaxaci a společenské chvíle. Sada vyrobená z akáciového dřeva zaručuje dlouhou životnost a skvělý vzhled, ideální pro každého, kdo hledá praktický a stylový venkovní nábytek.
Odolné akáciové dřevo: Tento venkovní stůl je vyroben z kvalitního akáciového dřeva, které je známé svou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Jeho silná konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco teplé přírodní tóny krásně ladí s každou zahradou.Větruodolný design: Sada má povrch upravený pro dodatečnou ochranu před sluncem, deštěm a dalšími venkovními vlivy. Lesklý povrch zachovává jak vzhled, tak i funkčnost pro dlouhou životnost v zahradě nebo na terase.Stylový design a komponenty: Každý kus, od opěrek po opěradla, je navržen s důrazem na styl a pohodlí. Opěrky poskytují extra komfort, zatímco celkový design tvoří harmonický celek ideální pro různé venkovní příležitosti.Pohodlné a flexibilní uspořádání: Modulární design umožňuje přizpůsobení se různým prostorům a potřebám. Ideální jak pro odpočinek, tak pro společenská setkání nebo klidné chvíle s knihou, tento set se snadno přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostředí a maximálně zvyšuje pohodlí.Snadná údržba: K udržení nábytku v pěkném stavu stačí utřít povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná údržba pomáhá udržet vzhled a prodlužuje životnost setu.- Barva: Přirozená a anthracitová
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 60,66 kg
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Podnožka: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední sedačka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová sedačka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 6 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- 2 x Područka: 78 x 14 x 55 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288709929 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Hmotnost: | 122.08 kg |
| Dokončit: | Natírání |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 60,66 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x podnožka: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Střední Sedačka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová sedačka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 6 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| 2 x Područka: | 78 x 14 x 55 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 38.4 x 15.9 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.5 x 17.2 x 93.6 cm |
| Rozměr balení 4: | 35 x 27.2 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 5: | 57.6 x 30.7 x 81.6 cm |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
-1.png)