Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Anthracitová [3373602]
Kód: 3373602Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost a dělá z vaší zahrady nebo terasy úžasné místo pro relaxaci a setkávání s přáteli. Je vyrobena z masivního akáciového dřeva a vypadá skvěle. Perfektní volba pro pohodlné sezení venku!
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato zahradní sada je vyrobená z kvalitního akáciového dřeva, takže zvládne i špatné počasí. Pevná konstrukce drží skvěle a teplý odstín udělá z vaší zahrady nebo terasy příjemné místo. Design odolný vůči počasí: Lakovaný povrch této sady nábytku chrání před sluníčkem, mírným deštěm a ostatními povětrnostními vlivy. Skvěle vypadá a funguje tak, jak má, takže vám bude sloužit dlouho.Komponenty a design: Každý kus je navržen tak, aby byl nejen stylový, ale i funkční. Opěrky vám zajistí příjemné sezení a vše dohromady vypadá opravdu pěkně. Pohodlí a univerzálnost: Svou modulární konstrukcí se dá skvěle přizpůsobit různým prostorům a potřebám. Ať už chcete relaxovat, předvádět večerní setkání nebo si jen tak číst venku, tato sada se hodí všude.Snadná údržba: Aby nábytek vypadal stále skvěle, prostě otírejte povrch navlhčeným hadříkem. Zase se vyhněte hrubému čištění, a vašemu nábytku to dlouho vydrží.- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 325 x 166,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 39,8 kg
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 6 x Středový gauč: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohový gauč: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Poduška na sezení: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Poduška na opření: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288543660 |
| Šířka: | 166.5 cm |
| Hloubka: | 325 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 129.9 kg |
| Dokončit: | Natírání |
| Celkové rozměry: | 325 x 166,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 39,8 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 6 x Středový gauč: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohový gauč: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Poduška na sezení: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Poduška na opření: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 35 x 27.2 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 27.6 x 10.3 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 1: | 40.5 x 17.2 x 93.6 cm |
-1.png)