Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přirozená a Anthracitová [3366675]
Kód: 3366675Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost a vytváří atraktivní středobod pro každou zahradu nebo terasu. Její moderní design má čisté linie a minimalistické detaily, které dodávají eleganci a podporují venkovní relaxaci a setkání s přáteli. Celá sada je z masivního akáciového dřeva, což zajišťuje trvanlivost a zajímavý vzhled, ideální pro ty, co hledají jak praktické, tak pěkně vypadající venkovní kousky.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato sada venkovního nábytku z masivního akáciového dřeva je známá svou trvanlivostí a odolností proti povětrnostním podmínkám. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco teplý přírodní ton vylepšuje zahradu nebo terasu.Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Tato sada venkovního nábytku má lakovaný povrch, který poskytuje další ochranu proti slunci a mírnému dešti. Lesklý finiš udržuje vzhled a funkčnost po dlouhou dobu pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Součásti a design: Každý kousek, od opěrek po zadní část, je navržen jak pro styl, tak pro funkčnost. Podpůrné prvky poskytují skvělé pohodlí a celkový design tvoří harmonický celek vhodný pro různé venkovní akce.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání, takže si ho můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Je ideální pro odpočinek, společenské akce nebo klidné chvíle s knihou, tento set se snadno přizpůsobí každému venkovnímu prostoru a zajistí pohodlí.Snadná údržba a péče: Pro udržení nábytku v dobrém stavu stačí otírat povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče pomáhá udržovat vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Prostřední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka rukou: 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288469816 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 77.33 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Prostřední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 33.6 x 20.1 x 65.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 56.8 x 31.5 x 81.4 cm |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 44.6 x 20.5 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 5: | 23.8 x 8.6 x 63.4 cm |
-1.png)