Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přírodní Polyester [3374959]
Kód: 3374959Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek kombinuje styl a funkčnost a stane se hlavním bodem každého prostoru. Moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a podporuje relaxaci a společenské akce. Vyrobený z akáciového dřeva, set je odolný a přitom hezky vypadá, což je skvělá volba pro ty, co hledají praktičnost i styl.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento set je z masivního akáciového dřeva, proslulého svou pevností a odolností proti povětrnostním vlivům. Navíc teplý přírodní odstín skvěle zapadne do zahrady nebo na terasu.Odolný vůči povětrnostním vlivům: Se speciálním lakem, který chrání před sluncem i mírným deštěm, si nábytek udrží vzhled i funkčnost, což znamená dlouhověkost pro tvou zahradu.Komponenty a design: Každý prvek, od opěrek po opěradla, je navržen pro maximální styl a funkčnost. Pohodlné prvky zaručují komfort, zatímco harmonický vzhled vypadá parádně na každé venkovní akci.Pohodlí a všestrannost: Modulární design ti umožní poskládat set podle potřeby. Skvěle se hodí na relaxaci, setkání s přáteli nebo klidné chvíle s knihou a přizpůsobí se každému prostoru.Snadná údržba: Aby nábytek vypadal jako nový, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a vyhýbat se ostrým čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlužuje jeho životnost a udržuje vzhled v top stavu.- Barva: Přírodní
- Materiál: Polyester
- Závaží: 32,22 kg
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 7
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška zad: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 1 x rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 6 x střední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x š x V)
- 4 x opěrky rukou: 60 x 6 x 61 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288530233 |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 79.62 kg |
| Závaží: | 32,22 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Rozměr balení 2: | 27.5 x 16.4 x 76.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 23 x 13.3 x 64.9 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Kapacita sezení: | 7 |
| Výška zad: | 36 cm |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 6 x Střední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x š x V) |
| 4 x Opěrky rukou: | 60 x 6 x 61 cm (D x š x V) |
| Rozměr balení 1: | 36.6 x 20.3 x 80.3 cm |
-1.png)