Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přírodní a světle šedá [3374411]
Kód: 3374411Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost. Skvěle se hodí jako středobod pro vaši zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimalistickým vzhledem dodává šmrnc a podporuje venkovní relaxaci a setkání s přáteli. Celá je vyrobena z kvalitního akáciového dřeva, které zaručuje odolnost a trvalý vzhled, ideální pro ty, kteří chtějí spojit praktičnost se stylem.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato sada nábytku je navržena tak, aby odolávala venkovním podmínkám. Přírodní teplý tón činí vaši zahradu nebo terasu ještě útulnější.Odolný povrch: Lakovaný povrch poskytuje ochranu proti slunci a mírnému dešti. Zajišťuje dlouhou životnost a zůstává krásný i náročných podmínkách.Styl a funkce: Každý kus je promyšlený pro pohodlí a design. Opatření zajišťují pohodlí a celkový vzhled je velmi atraktivní, ideální pro různé příležitosti.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám dovolí nastavit si pohovku, jak budete potřebovat. Skvělá pro relaxaci, večírky nebo klidné chvíle s knihou, přesně se přizpůsobí potřebám vašeho prostoru.Snadná údržba: Pro údržbu stačí otřít vlhkým hadříkem, abyste zachovali vzhled. Pravidelnou péčí zvýšíte trvanlivost a vzhled nábytku.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Natírání
- Závaží: 38,74 kg
- Kapacita sezení: 6
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 1 x stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x š x V)
- 6 x střední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x š x V)
- 4 x opěrky: 58,5 x 8 x 60 cm (D x š x V)
- 6 x sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x š x V)
- 6 x zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288524751 |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Závaží: | 38,74 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Dokončit: | Natírání |
| Rozměr balení 3: | 23.2 x 13.8 x 65.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Hmotnost: | 95.72 kg |
| Rozměr balení 1: | 32.2 x 15.6 x 58.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.6 x 27.4 x 78.1 cm |
| Kapacita sezení: | 6 |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x š x V) |
| 6 x Střední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x š x V) |
| 4 x Opěrky: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x š x V) |
-1.png)