Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přírodní a světle šedá [3374046]
Kód: 3374046Detailní popis produktu
Tato venkovní modulární pohovková souprava spojuje moderní styl s praktickým designem, což je skvělé pro každou zahradu, terasu, bazén nebo dvorek. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, její jednoduché linie a minimalistický vzhled se snadno přizpůsobí různým venkovním stylům. Díky modulárnímu uspořádání si můžete sedadla přizpůsobit podle potřeby, ideální pro pořádání akce nebo relaxaci o samotě na čerstvém vzduchu.
- Masivní akáciové dřevo: Tato pohovková souprava je vyrobena z odolného akáciového dřeva, které zvládá venkovní podmínky. Odolnost materiálu zajišťuje, že i po dešti a slunci bude vypadat skvěle. Hnědý odstín dává prostoru teplo a eleganci.
- Popisy komponentů: Každý kus má opěradlo z lamelového dřeva, které podporuje příjemné sezení s otevřeným prostorem. Opěrky jsou rovněž z akáciového dřeva, což podtrhuje konzistentní vzhled a trvanlivost. Pevný rám dodává stabilitu, i když změníte uspořádání.
- Moderní estetika: Tato pohovková souprava je známá svou jednoduchostí a funkčností. Čisté linie a málo zdobení ji dělají univerzální volbou pro současné prostory. Elegantní design a pohodlné sezení spolu vytváří skvělou atmosféru.
- Všestranné venkovní řešení: Ideální pro zahrady, terasy, relaxaci u bazénu nebo posezení na dvorku. Modulární uspořádání přizpůsobíte podle potřeby. Ať už plánujete velkou oslavu nebo chcete strávit klidný večer, sekční uspořádání poskytuje flexibilitu.
- Jednoduchá údržba: K údržbě stačí otírat vlhkým hadříkem. Tím se zabrání hromadění špíny a prodlouží se životnost dřeva. Souprava je dodávána rozložená, k jejímu sestavení postačí dva lidé a šroubovák.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 404 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 7,04 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Silně polstrovaný polštář
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x Rohová sedačka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední sedačka: 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 9 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288548108 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 404 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Hmotnost: | 126.54 kg |
| Celkové rozměry: | 404 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Dokončit: | Natírání |
| Závaží: | 7,04 kg |
| 2 x Rohová sedačka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední sedačka: | 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 7 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 9 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 29.2 x 8.1 x 77.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 40.5 x 17.3 x 93.2 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 35.5 x 28.2 x 95.5 cm |
-1.png)