Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přírodní a světle šedá [3368726]
Kód: 3368726Detailní popis produktu
Tenhle stylový sofa set přináší moderní eleganci do tvých venkovních prostor. S hladkýma linie a minimem ozdob je ideální do zahrady, na patio nebo k bazénu, protože spojuje funkčnost a styl. Je navržený pro pohodlné venkovní sezení, jeho hnědé tóny přirozeně ladí s různými dekoracemi a vybízejí k pohodlným chvilkám.
- Rám z masivního akáciového dřeva Tenhle sofa set je vyrobený z akáciového dřeva, který je známy pro svou hustou texturu a přírodní kresbu. Skvélé pro venkovní použití, odolává povětrnostním vlivům a vydrží i každodenní používání.
- Odolný a univerzální S tímhle moderním sofa setem si užiješ i hodně slunce. Sedáky mají textilen, který je odolný vůči vyblednutí a vlhkosti, takže si ho můžeš užívat po celý den. Vždy pohodlné sezení, ať už ráno vychutnáváš kávu nebo večer relaxuješ.
- Praktické opěrky rukou Rám má stylové, ale i praktické opěrky rukou. S jejich designem budeš mít skvělé místo na odložení nápoje nebo knihy, zatímco si užíváš pohodlí.
- Odolné polštáře Každé sedadlo má silně polstrované venkovní polštáře s odolnou látkou, takže se na nich sedí pohodlně a dlouho vydrží. Potahy jsou jednoduše sundávací s zipem na údržbu.
- Snadná údržba Aby měl set stále skvělý vzhled, stačí ho otřít vlhkým hadříkem, aby ses zbavil prachu a špíny. Není potřeba už žádných čisticích prostředků, což usnadňuje údržbu a tvé sezení zůstane v pořádku a atrakivní po celý rok.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 52 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Posezení: 60 x 50,5 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (DxŠxV)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (DxŠxV)
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (DxŠxV)
- 1 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV)
- 5 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV)
- 7 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (DxŠxV)
- 2 x Opěrka: 59 x 4 x 73 cm (DxŠxV)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288495181 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 58.68 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 52 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Posezení: | 60 x 50,5 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (DxŠxV) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (DxŠxV) |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (DxŠxV) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV) |
| 5 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (DxŠxV) |
| 2 x Opěrka: | 59 x 4 x 73 cm (DxŠxV) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 57.2 x 28 x 79.1 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 19.5 x 8.2 x 76.2 cm |
| Rozměr balení 3: | 46.5 x 26.3 x 78.7 cm |
-1.png)