Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přírodní a světle šedá [3366929]
Kód: 3366929Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový pohovkový set přináší moderní a jednoduchou atmosféru, která se hodí do jakékoli zahrady, na terasu nebo k bazénu. Modulární design ti dovolí poskládat ho různě podle toho, co potřebuješ. Perfektní pro rodinné akce i větší party. Vyrobený z akáciového dřeva, tenhle set přináší přirozenou pohodu a příjemně zapadne do zeleně kolem.
- Prémiové akáciové dřevo: Tenhle set je z robustního akáciového dřeva, co spolehlivě vydrží venkovní podmínky. Má přirozenou odolnost proti vodě a hmyzu, takže si s ním užiješ dlouhé roky v pohodě.
- Univerzální konfigurace: Díky modulárnímu designu si můžeš set snadno přeorganizovat podle svých potřeb, ať už chceš pročistit nebo udělat prostorný koutek. Na párty nebo klidné večery – tahle flexibilita je super!
- Pohodlně funkční: S pevným rámem a lamelovým opěradlem, tenhle set ti poskytne pohodlné sezení i po delší době používání. Ať už je teplo, vzduch volně proudí, a s měkkýma polštářema si pořádně odpočineš.
- Stylové opěrky: Velké akáciové opěrky ne jen že drží, ale taky celému setu dodávají elegantní vzhled. Můžeš se na ně pohodlně opřít a budeš mít užasnej zážitek.
- K tips na údržbu: Aby set vypadal pořád jako nový, chraň ho před sluníčkem a zakrývej ho, když ho nepoužíváš. Stačí otírat hadříkem, aby zůstalo čisté a pěkné po celý rok.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 304 x 128,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 2 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 9 x Zádová opěrka: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288472359 |
| Šířka: | 128.5 cm |
| Hloubka: | 304 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 86.54 kg |
| Celkové rozměry: | 304 x 128,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 9 x Zádová opěrka: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 56.6 x 31.5 x 80.8 cm |
| Rozměr balení 1: | 44.6 x 16.5 x 77.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 50 x 29 x 78.3 cm |
| Rozměr balení 4: | 27.6 x 8.3 x 69.3 cm |
-1.png)