Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přírodní [3374389]
Kód: 3374389Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost. Skvěle se hodí jako středobod pro vaši zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimalistickým vzhledem dodává šmrnc a podporuje venkovní relaxaci a setkání s přáteli. Celá je vyrobena z kvalitního akáciového dřeva, které zaručuje odolnost a trvalý vzhled, ideální pro ty, kteří chtějí spojit praktičnost se stylem.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato sada nábytku je navržena tak, aby odolávala venkovním podmínkám. Přírodní teplý tón činí vaši zahradu nebo terasu ještě útulnější.Odolný povrch: Lakovaný povrch poskytuje ochranu proti slunci a mírnému dešti. Zajišťuje dlouhou životnost a zůstává krásný i náročných podmínkách.Styl a funkce: Každý kus je promyšlený pro pohodlí a design. Opatření zajišťují pohodlí a celkový vzhled je velmi atraktivní, ideální pro různé příležitosti.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám dovolí nastavit si pohovku, jak budete potřebovat. Skvělá pro relaxaci, večírky nebo klidné chvíle s knihou, přesně se přizpůsobí potřebám vašeho prostoru.Snadná údržba: Pro údržbu stačí otřít vlhkým hadříkem, abyste zachovali vzhled. Pravidelnou péčí zvýšíte trvanlivost a vzhled nábytku.- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 32,62 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 6 x Prostřední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrky rukou: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288524539 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 32,62 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 27.1 x 9.4 x 76.2 cm |
| Dokončit: | Natírání |
| 6 x Prostřední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Opěrky rukou: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Hmotnost: | 77.4 kg |
| Rozměr balení 1: | 32.2 x 15.6 x 58.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 36.6 x 20.3 x 80.3 cm |
-1.png)