Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přírodní [3373109]
Kód: 3373109Detailní popis produktu
Tato venkovní nábytková sada spojuje styl a praktičnost, takže je opravdovým středobodem každé zahrady nebo terasy. Její moderní design s čistými liniemi a minimalistickým stylem dodává eleganci a podporuje příjemné venkovní chvíle s lidmi. Celý je vyroben z masivního akáciového dřeva, takže je trvanlivá a stále vypadá skvěle. Je to skvělá volba pro všechny, co chtějí spojit praktičnost s rafinovaným venkovním nábytkem.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní sada je z masivního akáciového dřeva, známá tím, že je odolná při jakýchkoliv venkovních podmínkách. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco teplý přírodní tón vypadá skvěle v každé zahradě nebo na terase.Odolný vůči počasí: Lakovaný povrch dodává další ochranu před sluncem a deštěm, takže vypadá skvěle a dobře funguje co nejdéle. Lesklý povrch pomáhá uchovat vzhled a funkčnost pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý díl, od opěrek rukou po opěradla, je navržen pro styl a funkci. Podpůrné prvky zajišťují pohodlí, zatímco soudržný design vytváří harmonickou sadu vhodnou pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání podle vašich potřeb. Skvělá pro odpočinek, společenské chvilky nebo čtení, tato sada se přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostředí a maximálně podporuje pohodlí.Snadná údržba a péče: Stačí otřít vlhkým hadříkem a vyhýbat se hrubým čisticím prostředkům, aby nábytek vypadal co nejlépe. Pravidelná péče pomáhá udržet vzhled a zajistit dlouhou životnost.- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 45,9 kg
- Odolné
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288538734 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 101.7 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 45,9 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 26 x 15.2 x 85.9 cm |
| Rozměr balení 3: | 27.4 x 17.4 x 78.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 27 x 10.4 x 89.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
-1.png)