Venkovní pohovková souprava 7 pcs Přírodní [3368092]
Kód: 3368092Detailní popis produktu
Tento venkovní sektorový gauč se stává centrem pozornosti v každé zahradě, na terase nebo u bazénu. Se svým moderním designem a čistými liniemi skvěle zapadne do současných venkovních prostor. Robustní masivní akáciové dřevo dává teplý hnědý tón, který dodává eleganci. Ať už máte neformální setkání nebo klidný večer pod hvězdami, tento gauč slibuje styl i pohodlí.
- Masivní akáciové dřevo: Celý set je vyroben z masivního akáciového dřeva, které zaručuje sílu a krásu. Tento materiál poskytuje robustní oporu a elegantní vzhled, ideální pro venkovní podmínky.
- Ergonomické komponenty: Každý kus má bočnice, které nabízejí pohodlnou oporu. Opěrky rukou zvyšují celkový zážitek a činí dlouhé sezení příjemnějším.
- Pevný rám: Robusní rám zajišťuje stabilitu a spolehlivou podporu. I když je set umístěn na terase nebo u bazénu, je spolehlivým společníkem pro venkovní shromáždění.
- Snadné sestavení: K sestavení potřebujete jen dvě osoby a šroubovák. S veškerými díly zahrnutými je proces jednoduchý, což zrychluje užívání nového nábytku.
- Jednoduchá údržba: Set je navržen tak, aby vyžadoval minimální údržbu. Stačí ho občas utřít vlhkým hadříkem, a pokud není používán, je dobré ho chránit krytem.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 404 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 5 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288483980 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 404 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 77.72 kg |
| Celkové rozměry: | 404 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 5 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 42.6 x 15 x 78.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 21.4 x 9.4 x 77.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 24.2 x 16.6 x 78.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 35.3 x 19.8 x 82 cm |
-1.png)