Venkovní pohovková souprava 7 pcs Bílá a světlá šedá [3389245]
Kód: 3389245Detailní popis produktu
Tato venkovní nábytková sada spojuje styl a funkčnost, vytváří tak skvělý středobod každé zahrady nebo terasy. Moderní design s čistými liniemi přináší eleganci a podporuje venkovní odpočinek a setkání s přáteli.
Masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je vyroben z akáciového dřeva, které je odolné vůči povětrnostním vlivům. Stabilní konstrukce poskytuje spolehlivou oporu a dlouhotrvající stabilitu, zatímco jeho přírodní tón dodává barvu jakékoli zahradě nebo terase.Odolný design: Lakovaný povrch poskytuje extra ochranu proti slunci, lehkému dešti a jiným venkovním vlivům. Lak zaručuje dlouhou životnost vzhledu i funkčnosti vašeho nábytku.Stylový design: Každý kus, ať už to jsou područky nebo opěradla, je navržený tak, aby splnil jak estetické, tak funkční požadavky. Tento design vypadá skvěle a je pohodlný pro různé venkovní příležitosti.Pohodlné a všestranné: Modulární design umožňuje různé uspořádání podle potřeby. Je ideální pro pohodlné posezení, společenské akce, nebo si jen tak číst knihu pod širým nebem.Jednoduchá údržba: Udržuj ho v perfektním stavu snadno, stačí otírat vlhkým hadříkem a vyvarovat se agresivních čisticích prostředků. Pravidelným údržbou si zajistíš, že nábytek bude stále krásný a funkční.- Barva: Bílá a světlá šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 15,82 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 6 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Područka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 6 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288813633 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Bílá a světlá šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 60.32 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 15,82 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 6 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Područka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 6 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 25 x 11 x 59 cm |
| Rozměr balení 2: | 21.2 x 9.8 x 77.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 45 x 25.2 x 76.7 cm |
-1.png)