Venkovní pohovková souprava 7 pcs Bílá a světlá šedá [3388785]
Kód: 3388785Detailní popis produktu
Tato venkovní sada nábytku spojuje styl a praktičnost – ideální pro vaši zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a je perfektní pro relaxaci a společenské akce. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, zaručuje odolnost a dlouhou životnost, což z ní dělá ideální výběr pro ty, kteří preferují praktičnost i styl.
Odolný rám z masivního akáciového dřeva: Tato venkovní sada nábytku je robustní, stabilní a připravená na venkovní podmínky. Pevná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a přírodní odstín skvěle doplní zahradu nebo terasu.Design odolný proti povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch dodává extra vrstvu ochrany před slunečním zářením a mírným deštěm. Takhle si nábytek udržuje vzhled i funkčnost a vydrží dlouhé roky.Komponenty a design: Každá část, od opěrek až po opěradla, je navržená s ohledem na komfort i vzhled. Pohodlné prvky zajišťují větší pohodlí, a celkový harmonický design je ideální pro různé venkovní akce.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje snadnou změnu uspořádání pro různé příležitosti. Ať už se jedná o relaxaci, setkání s přáteli nebo čtení, lehce se přizpůsobí vašemu venkovnímu prostředí a maximálně zvyšuje pohodlí a funkčnost.Snadná údržba: Nábytek udržujte v kondici tak, že ho setřete vlhkým hadříkem a vyhněte se těžkým čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlouží životnost a zachová vzhled nábytku.- Barva: Bílá a světlá šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Závaží: 44,9 kg
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 7
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 6 x střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x š x V)
- 1 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x š x V)
- 4 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x š x V)
- 6 x sedací polštář: 80 x 68,5 x 8 cm (D x š x V)
- 1 x sedací polštář: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x š x V)
- 8 x zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288809032 |
| Barva: | Bílá a světlá šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 84.7 kg |
| Závaží: | 44,9 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 27 x 9 x 89 cm |
| Rozměr balení 2: | 31.3 x 25.8 x 93.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 44 x 29 x 94 cm |
| Kapacita sezení: | 7 |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 6 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x š x V) |
| 4 x opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x š x V) |
| 1 x sedací polštář: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x š x V) |
| 8 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x š x V) |
-1.png)