Venkovní pohovková souprava 7 pcs Bílá a krémová Polyester [3391935]
Kód: 3391935Detailní popis produktu
Tato venkovní sektorová pohovka z masivního akáciového dřeva v sobě spojuje styl a odolnost. Je ideální pro zahrady, terasy a kolem bazénu. Moderní a elegantní design, který lze snadno přizpůsobit jakémukoli venkovnímu prostoru a příležitosti, vytvoří příjemnou, uvolněnou atmosféru s hnědými tóny, které se skvěle hodí do přírodního prostředí. Perfektní na pohodové odpolední relaxace i společenské akce.
- Materiály: Set je vyrobený z masivního akáciového dřeva, což mu dodává přirozenou texturu a zábavný hnědý vzhled. Akáciové dřevo je známé svou odolností a voděodolností, díky čemuž vám vydrží dlouho a bude vypadat skvěle i při různém počasí.
- Součásti: Užijte si pohodlí na masivních dřevěných opěrkách a sedadlech, které dodají styl a zároveň poskytnou oporu. Každá součást skvěle zapadá do celkového designu a zajišťuje pohodlné sezení.
- Funkce / Účel / Design: S lamelovým povrchem, který zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a zabraňuje hromadění vody, zůstává tento sektorový set funkční a zároveň dodává vizuální texturu. Moderní styl je jednoduchý a perfektní pro současné venkovní prostory, kde se snoubí forma s užitečností.
- Doporučené použití: Ideální na zahrady, terasy nebo k bazénu, tento sektorový set je vhodný pro různé příležitosti, ať už se jedná o zábavu nebo relaxaci. Funkční modulární design vám umožní přizpůsobit uspořádání pro neformální setkání nebo klidné chvíle.
- Údržba: Udržujte nábytek v perfektním stavu jednoduše - stačí ho otírat vlhkým hadříkem, abyste odstranili prach a špínu. Tak zůstane nábytek krásný a přitažlivý.
- Barva: Bílá a krémová
- Materiál: Polyester
- Závaží: 43,34 kg
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 6
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Výška zad: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 1 x stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x š x V)
- 1 x rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 5 x prostřední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x š x V)
- 6 x sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x š x V)
- 7 x zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x š x V)
- 2 x područka: 59 x 4 x 73 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288842831 |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 89.2 kg |
| Závaží: | 43,34 kg |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Kapacita sezení: | 6 |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Výška zad: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 5 x Prostřední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x š x V) |
| 6 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x š x V) |
| 2 x Područka: | 59 x 4 x 73 cm (D x š x V) |
| Rozměr balení 1: | 31 x 15 x 58 cm |
| Rozměr balení 2: | 46.2 x 14.6 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 48.7 x 27 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 48 x 20 x 77 cm |
| Rozměr balení 5: | 26 x 9 x 75 cm |
-1.png)