Venkovní pohovková souprava 7 pcs Bílá a krémová Polyester [3391415]
Kód: 3391415Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost. Skvěle se hodí jako středobod pro vaši zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimalistickým vzhledem dodává šmrnc a podporuje venkovní relaxaci a setkání s přáteli. Celá je vyrobena z kvalitního akáciového dřeva, které zaručuje odolnost a trvalý vzhled, ideální pro ty, kteří chtějí spojit praktičnost se stylem.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato sada nábytku je navržena tak, aby odolávala venkovním podmínkám. Přírodní teplý tón činí vaši zahradu nebo terasu ještě útulnější.Odolný povrch: Lakovaný povrch poskytuje ochranu proti slunci a mírnému dešti. Zajišťuje dlouhou životnost a zůstává krásný i náročných podmínkách.Styl a funkce: Každý kus je promyšlený pro pohodlí a design. Opatření zajišťují pohodlí a celkový vzhled je velmi atraktivní, ideální pro různé příležitosti.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám dovolí nastavit si pohovku, jak budete potřebovat. Skvělá pro relaxaci, večírky nebo klidné chvíle s knihou, přesně se přizpůsobí potřebám vašeho prostoru.Snadná údržba: Pro údržbu stačí otřít vlhkým hadříkem, abyste zachovali vzhled. Pravidelnou péčí zvýšíte trvanlivost a vzhled nábytku.- Barva: Bílá a krémová
- Materiál: Polyester
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 22,12 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 6 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T)
- 6 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288837639 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 92 kg |
| Dokončit: | Natírání |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 22,12 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 6 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T) |
| 6 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 31 x 15 x 58 cm |
| Rozměr balení 2: | 48.7 x 27 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 26 x 9 x 75 cm |
-1.png)