Venkovní pohovková souprava 7 pcs Bílá a krémová Polyester [3387759]
Kód: 3387759Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový gauč je skvělým kouskem do zahrady, na terasu nebo k bazénu. Vyrobený z masivního akáciového dřeva, který je odolný a má šmrnc. Moderní design s čistými liniemi je ideální pro ty, co mají rádi jednoduchost a praktičnost. Perfektní na setkání nebo klidný večer, pohodlné sezení se skvěle hodí do jakéhokoli venkovního prostoru, ať už máte hosty, nebo si užíváte svůj klid.
- Prémiová masivní akácie: Je vyrobená z kvalitního akáciového dřeva, což jí dodává pěkný vzhled a dlouhou životnost. Tohle dřevo má krásné tóny a je odolné vůči počasí, takže vám vydrží roky!
- Snadné sestavení: Montáž zabere jen pár okamžiků a můžete ji zvládnout se šroubovákem a pomocníkem. Modulární design nabízí spoustu možností, jak si uspořádat sezení podle potřeby.
- Funkční opěrky: Opěrky z masivního akáciového dřeva vám poskytnou oporu a pohodlí. Ergonomický design vám zajistí příjemné sezení, přičemž celý set působí elegantně.
- Stylové lamelové pozadí: Lamelové pozadí ne jen že poskytuje podporu, ale i příjemnou ventilaci, takže je sezení maximálně pohodlné. Detaily dělají rozdíl a dodávají celému setu trochu elegance.
- Jednoduchá údržba: Údržba je hračkou! Stačí otřít vlhkým hadříkem a nasadit ochranné kryty, když zrovna nesedíte. Dlouhý životnost a skvělý vzhled zaručeny.
- Barva: Bílá a krémová
- Materiál: Polyester
- Celkové rozměry: 247 x 128,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 33,8 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 6 x Střední pohovka
- 1 x Rohová pohovka
- 7 x Polštář na sezení
- 8 x Zádový polštář
- 4 x Područka
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288782670 |
| Šířka: | 128.5 cm |
| Hloubka: | 247 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 84 kg |
| Celkové rozměry: | 247 x 128,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 33,8 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 45 x 28 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 43.3 x 18.3 x 77 cm |
| Rozměr balení 3: | 21 x 8 x 61 cm |
-1.png)