Venkovní pohovková souprava 7 pcs Bílá a krémová [3388444]
Kód: 3388444Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava nábytku spojuje styl s praktičností, což z ní dělá skvělý středobod pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimálními detaily přináší eleganci a podporuje venkovní odpočinek a sešlosti s přáteli. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, je to volba, která zaručuje dlouhou životnost a pěkný vzhled pro ty, kteří hledají něco pružného a zajímavého.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava se pyšní masivním akáciovým dřevem, které je super odolné a snáší venkovní podmínky. Skvělá konstrukce zajišťuje stability a ta přirozená barva vypadá skvěle v zahradě či na terase.Odolný design: Tato souprava má lakovaný povrch, který chrání proti slunci a dešti. Lesklý povrch pomáhá udržet vzhled i funkčnost, takže vám dlouho vydrží na zahradě, terase nebo dvorku.Součásti a design: Každý kousek, od opěrek na ruce po opěradla, je navržen pro pohodlí a styl. Díky podpůrným prvkům budete mít zajištěno pohodlí, a celý design vypadá vizuálně harmonicky pro různé venkovní akce.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje pohodlnou změnu uspořádání podle vašich potřeb. Ať už si chcete odpočinout, nebo uspořádat setkání s přáteli, tato souprava se snadno přizpůsobí a maximálně vás potěší.Snadná údržba: Pro údržbu nábytku stačí otřít povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se drsným čisticím prostředkům. Pravidelná péče udrží jeho vzhled a prodlouží životnost nábytku.- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 40,2 kg
- Šířka sedáku: 80 cm
- Hloubka sedadla: 68,5 cm
- Kapacita sezení: 6
- Výška područky: 23 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 6 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedací polštář: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Záda polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288805621 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 79.4 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 40,2 kg |
| Šířka sedáku: | 80 cm |
| Hloubka sedadla: | 68,5 cm |
| Kapacita sezení: | 6 |
| Výška područky: | 23 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 6 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Záda polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 21 x 15 x 80 cm |
| Rozměr balení 2: | 23 x 8 x 77 cm |
| Rozměr balení 3: | 44 x 29 x 94 cm |
-1.png)