Venkovní pohovková souprava 7 pcs Bílá a béžová 79 x 79 x 37 cm [3388867]
Kód: 3388867Detailní popis produktu
Tato sada venkovního nábytku je skvělou volbou pro každou zahradu nebo terasu. Spojuje moderní styl s odolností a pohodlně se vejde pro víc lidí, takže se z ní stane hlavní atrakcí každého shromáždění.
- Masivní akáciové dřevo: Tento materiál zvyšuje estetiku sady a přitom zajišťuje, že vydrží i za různých povětrnostních podmínek. Přírodní odstíny dřeva se krásně hodí k venkovnímu prostředí, čímž se stává nadčasovým kouskem do vaší zahrady nebo terasy. Je dostatečně odolná, takže je super jak pro zábavu, tak pro relaxaci.
- Integrované komponenty: Sedačka má opěrky a robustní rám z masivního akáciového dřeva. Materiály z textilenu a silně polstrované polštáře s pěnovou vložkou nabízejí trvalé pohodlí. Odnímatelné sedací polštáře se zipem vás potěší nastavitelným pohodlím a jednoduchou údržbou.
- Funkční vlastnosti: Tato sada, navržená pro venkovní použití, je odolná proti vyblednutí a velmi se snadno čistí, takže vždy vypadá skvěle. Podpora opěrek zaručuje správný postoj během dlouhého povalování. Praktické opěrky přispívají k pohodové atmosféře, která uživatelům dovoluje odpočívat naplno.
- Všestranné použití: Perfektní pro zahradní nábytek, tihle sedačky se skvěle hodí do různých venkovních prostorů. Můžete je využít na hostiny, čajové dýchánky nebo na poklidné večery s knihou. Jejich design hezky doplní moderní prostory a činí je univerzální volbou pro stylový venkovní relax.
- Jednoduchá údržba: Stačí otřít vlhkým hadříkem a vaše sedačka bude pořád jako nová. Tato jednoduchá údržba udržuje váš kousek čerstvý a lákavý po celé roční období. S lehkostí ochraňte svou investici do venkovního bydlení a užívejte si dlouhotrvajícího společníka ve své zahradě.
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 68,8 kg
- Kapacita sezení: 6
- Výška područky: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Taburet: 79 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedací polštář: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288809858 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 74.8 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 68,8 kg |
| Kapacita sezení: | 6 |
| Výška područky: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x taburet: | 79 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 21 x 15 x 80 cm |
| Rozměr balení 2: | 18 x 7 x 76 cm |
| Rozměr balení 3: | 44 x 29 x 94 cm |
| Rozměr balení 4: | 46 x 30 x 97 cm |
-1.png)