Venkovní pohovková souprava 7 pcs Bílá a antracitová Polyester [3390657]
Kód: 3390657Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost a dělá z vaší zahrady nebo terasy úžasné místo pro relaxaci a setkávání s přáteli. Je vyrobena z masivního akáciového dřeva a vypadá skvěle. Perfektní volba pro pohodlné sezení venku!
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato zahradní sada je vyrobená z kvalitního akáciového dřeva, takže zvládne i špatné počasí. Pevná konstrukce drží skvěle a teplý odstín udělá z vaší zahrady nebo terasy příjemné místo. Design odolný vůči počasí: Lakovaný povrch této sady nábytku chrání před sluníčkem, mírným deštěm a ostatními povětrnostními vlivy. Skvěle vypadá a funguje tak, jak má, takže vám bude sloužit dlouho.Komponenty a design: Každý kus je navržen tak, aby byl nejen stylový, ale i funkční. Opěrky vám zajistí příjemné sezení a vše dohromady vypadá opravdu pěkně. Pohodlí a univerzálnost: Svou modulární konstrukcí se dá skvěle přizpůsobit různým prostorům a potřebám. Ať už chcete relaxovat, předvádět večerní setkání nebo si jen tak číst venku, tato sada se hodí všude.Snadná údržba: Aby nábytek vypadal stále skvěle, prostě otírejte povrch navlhčeným hadříkem. Zase se vyhněte hrubému čištění, a vašemu nábytku to dlouho vydrží.- Barva: Bílá a antracitová
- Materiál: Polyester
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 33,82 kg
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 6 x střední pohovka
- 1 x rohová pohovka
- 4 x opěrka
- 7 x sedací polštář
- 8 x zádový polštář
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288830050 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 327 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Bílá a antracitová |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 132.2 kg |
| Dokončit: | Natírání |
| Celkové rozměry: | 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 33,82 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 39.5 x 17 x 92.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 34 x 28 x 94 cm |
| Rozměr balení 3: | 27 x 11 x 89 cm |
-1.png)