Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Světle šedá [3382494]
Kód: 3382494Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový pohovkový set je stylovým a moderním kouskem pro terasu nebo zahradu. S čistými liniemi a moderním designem je vyroben z kvalitního masivního akáciového dřeva, které je silné a krásně vzorované. Hnědá barva přidává teplo a eleganci, což ho činí skvělým středobodem venkovního prostoru. Hodí se na večerní posezení či hosty a zapadne do různých stylů zahrad.
- Masivní akáciové dřevo: Každý kus je vyroben z lehkého akáciového dřeva, takže je odolný a zároveň stylový. Textura dodává užitečnost a splňuje očekávání jak v designu, tak v životnosti.
- Lamelový design: Lamelovité opěradlo a rám zajišťují prodyšnost, takže se v létě příjemně sedí. Ideální pro milovníky pohodlí.
- Odolná konstrukce proti povětrnostním vlivům: Tento set odolává dešti i slunci, takže si ho můžete užívat bez starostí. Nebojte se změn počasí, je určený pro venkovní užití.
- Modulární flexibilita: Můžete snadno měnit části podle prostorových potřeb, od menších setkání po velké oslavy.
- Jednoduchá údržba: Snadno se udržuje; stačí otřít vlhkým hadříkem a používat obal, když ho nepotřebujete. Zůstane krásný a funkční dlouho.
- Barva: Přirozená a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 46,56 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Puf: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 83 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288698810 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 81.34 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 46,56 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Puf: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 83 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 4 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 31.3 x 15.2 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 50.1 x 25.5 x 92.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 32 x 10.6 x 86.1 cm |
-1.png)