Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Krémová [3374685]
Kód: 3374685Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a užitečnost, čímž vytváří skvélé centrum pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimálními detaily dodává eleganci a podporuje pohodové venkovní večery a sešlosti s přáteli. Vyrobená výhradně z masivního akáciového dřeva, sada zajišťuje dlouhou životnost a atraktivní vzhled, takže se hodí pro každého, kdo hledá kombinaci praktičnosti a stylu.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava nábytku je z akáciového dřeva, které je známé pro svou odolnost. Pevná konstrukce zaručuje spolehlivost a stabilitu, zatímco teplý přírodní tón skvěle doplní jakoukoli zahradu nebo terasu.Odolný design proti povětrnostním podmínkám: Tento set má ochraný lak, který chrání před sluncem, lehkým deštěm a jinými venkovními vlivy. Leštěný povrch zachovává jak vzhled, tak funkčnost, což zajišťuje dlouholetou výdrž pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý kus, včetně područek a opěrek, je navržen pro styl a funkčnost. Dodatečné prvky zaručují pohodlí a celkový design vytváří vizuálně harmonickou sestavu ideální pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design nabízí flexibilní uspořádání, které se hodí pro různé prostory a potřeby. Ideální pro odpočinek, sešlosti nebo klidné čtení – tento set se přizpůsobí každému venkovnímu prostředí a maximalizuje pohodlí.Snadná údržba a péče: Aby byl nábytek v top stavu, stačí otřít povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se drsným čisticím prostředkům. Pravidelná péče pomáhá zachovat jeho vzhled a prodlouží životnost výrobku.- Barva: Přirozená a krémová
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 50,9 kg
- Odolné
- Odolný vůči počasí
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Prostřední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrky: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Záda polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288527493 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 50,9 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Dokončit: | Natírání |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Prostřední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrky: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 5 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x Záda polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 25.2 x 13 x 63.9 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Hmotnost: | 79.5 kg |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 1: | 32.2 x 15.6 x 58.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 33.9 x 18.1 x 66.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 50 x 27 x 78.6 cm |
-1.png)