Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Krémová [3374020]
Kód: 3374020Detailní popis produktu
Venkovní nábytek spojuje styl s funkčností a dělá tak z každé zahrady nebo terasy jedinečný středový prvek. Moderní design, s čistými liniemi a málo detaily, dodává eleganci a podporuje venkovní relaxaci a setkání s přáteli. Pouze z masivního akáciového dřeva, souprava je zárukou dlouhé trvanlivosti a stále atraktivního vzhledu, ideální pro ty, co hledají kvalitní a praktický venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je mladý a odolný, vydrží nepřízeň počasí. Pevná konstrukce nabízí stabilitu a jistotu, zatímco teplé přírodní dřevěné tóny doplní jakoukoli zahradu nebo terasu.Odolnost vůči počasí: V nábytku je lak, který dává ochranu proti slunci, deštíku i ostatním venkovním vlivům. Lesklý povrch udržuje vzhled i funkčnost, což zaručuje, že vaše zahrada nebo terasa budou vypadat skvěle dlouho.Komponenty a design: Každý díl, od opěradel po opěrky, je navržen pro styl i funkčnost. Pevné prvky zajišťují větší pohodlí a design zaručuje, že vše na sebe skvěle navazuje, ideální pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design nabízí flexibilní uspořádání, ideální pro relaxování, setkání nebo poklidné chvíle s knihou. Tato souprava se snadno přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostoru a nabízí vám maximální pohodlí.Snadná údržba: Udržet nábytek v top stavu je hračka—stačí ho páskou lehce otřít, a to je všechno. Pravidelná péče vám pomůže udržet krásu a prodloužit životnost pohovky.- Barva: Přirozená a krémová
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 325 x 170,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 6,48 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Silně polstrovaný polštář
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x Rohová sedačka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Středová sedačka: 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Zádržný polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288547842 |
| Šířka: | 170.5 cm |
| Hloubka: | 325 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Hmotnost: | 109.98 kg |
| Celkové rozměry: | 325 x 170,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Dokončit: | Natírání |
| Závaží: | 6,48 kg |
| 2 x Rohová sedačka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Středová sedačka: | 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Zádržný polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 27.8 x 12.3 x 78 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 40.2 x 17.7 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 36.8 x 28.5 x 94.9 cm |
-1.png)