Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Krémová [3373745]
Kód: 3373745Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek kombinuje styl a funkci, čímž vytváří úžasné místo pro jakoukoliv zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a jednoduchými detaily dodává eleganci a podporuje pohodové venkovní chvíle s přáteli. Je vyrobený ze solidního akáciového dřeva, které zajišťuje dlouhou životnost a nezapomenutelný vzhled. Perfektní volba pro ty, co hledají praktický a sladěný venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento nábytek z akáciového dřeva je pevný a odolný vůči venkovním podmínkám. Konstrukce poskytuje skvělou podporu a stabilitu, zatímco teplé přírodní odstíny skvěle ladí s každou zahradou nebo terasou.Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Tato venkovní souprava má povrchovou úpravu, která ji chrání před sluncem, drobným deštěm a vlhkostí. Lesklý finish udržuje vzhled i funkčnost, takže vám nábytek dlouho vydrží.Komponenty a design: Každý detail, od opěrek po opěradla, je navržen tak, aby byl jak stylový, tak funkční. Poskytující pohodlí a harmonický design, který skvěle zapadne do různých venkovních příležitostí.Pohodlí a flexibilita: Modulární design umožňuje snadné uspořádání podle vašich potřeb. Je vhodný pro odpočinek, společenské akce nebo klidné chvíle s knížkou a skvěle se přizpůsobí jakémukoli prostředí.Snadná údržba: Stačí otřít povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se drsným čističům, abyste udrželi nábytek v dobrém stavu. Pravidelná údržba pomáhá zachovat jeho vzhled a prodlužuje životnost.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 331 x 172,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 61,52 kg
- Odolné
- Odolný vůči počasí
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 4 x Středový sofa: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohové sofa: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288545091 |
| Šířka: | 172.5 cm |
| Hloubka: | 331 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 113.12 kg |
| Celkové rozměry: | 331 x 172,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 61,52 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x Středový sofa: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x rohové sofa: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 6 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| Dokončit: | Natírání |
| Rozměr balení 1: | 38.4 x 15.9 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 39.8 x 13.4 x 81.6 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 40.2 x 17.7 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 36.8 x 28.5 x 94.9 cm |
-1.png)