Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Krémová [3369001]
Kód: 3369001Detailní popis produktu
Tahle moderní sedačka je skvělá do venkovních prostorů jako jsou zahrady, terasy nebo kolem bazénu. Její příjemná hnědá barva a přírodní dřevěný vzhled dodají vašemu prostoru eleganci a pohodlí. Navržena je tak, aby se na ní příjemně relaxovalo nebo trávilo čas s přáteli. Robustní a výjimečný design ji dělá lákavou volbou pro venkovní aktivity, úžasně se doplňuje s přírodou.
- Materiály: Sedačka je vyrobená z kvalitního akáciového dřeva a Textilene, což zajistí dlouhou životnost. Akáciové dřevo dodává přírodní teplo a je velmi odolné pro venkovní použití.
- Zahrnuté komponenty: Souprava obsahuje sedací plochy z Textilene, opěrku zad a polštáře s vysokým polstrováním pro maximální pohodlí. Sedací polštáře se snadno čistí díky zipu.
- Vlastnosti / funkce / design: Povrch soupravy je odolný proti vyblednutí a snadno se udržuje, takže zůstává funkční a hezky vypadá. Podporující opěrka zad zajistí pohodlné sezení i při delším odpočinku.
- Doporučené využití: Skvělá volba pro venkovní atmosféru na zahradě, terase nebo u bazénu, souprava nabízí perfektní místo pro setkání nebo relaxaci v přírodě.
- Údržba: Pro dlouhou životnost stačí soupravu otřít vlhkým hadříkem. Polštáře lze snadno sundat pro důkladné čištění, takže vaše sezení bude vždy vypadat skvěle.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 245 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 11,34 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedací polštář: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288497932 |
| Šířka: | 130.5 cm |
| Hloubka: | 245 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 52.92 kg |
| Celkové rozměry: | 245 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 11,34 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedací polštář: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 45.8 x 25.7 x 78.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 56.5 x 28 x 78 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 23.8 x 8.6 x 63.4 cm |
-1.png)