Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Krémová [3366623]
Kód: 3366623Detailní popis produktu
Tenhle set venkovního nábytku má styl a využití, a dělá tak z něj super středobod na vaší terase nebo zahradě. Moderní design a čisté linie dodávají eleganci a vytváří příjemnou atmosféru pro odpočinek nebo setkání s přáteli. Vyrobený z masivního akáciového dřeva, vydrží dlouho a vypadá skvěle, ideální pro někoho, kdo chce kombinovat praktičnost s hezkým designem.
Masivní akáciové dřevo: Opravdu odolný venkovní nábytek, který zvládne všechny povětrnostní podmínky. Hlavní konstrukce je stabilní a pádí to jako po másle, zatímco přírodní hnědý odstín vylepší každou terasu.Odolný povrch: Lakovaný, takže se mu nevadí slunce a deštík. Udržuje vzhled i funkčnost, a tím pádem dlouho vydrží.Styl a funkčnost: Každý kousek má ergonomický design – opěradla i pohodlné područky, které zaručují skvělé sezení. Vizuálně to vypadá jak z reklamy, ideální na každou venkovní akci.Pohodlí a variabilita: Modulární design znamená, že si můžete sestavit své vlastní uspořádání. Ať už se chystáte na večírek nebo relaxaci s knížkou, tenhle set se přizpůsobí všem potřebám.Jednoduchá údržba: Mějte ho v dobrém stavu s vlhkým hadříkem, vyhněte se drsným čističům. Pravidelná péče mu prodlouží životnost.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 249 x 126,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288469298 |
| Šířka: | 126.5 cm |
| Hloubka: | 249 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 70.38 kg |
| Celkové rozměry: | 249 x 126,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 33.6 x 20.1 x 65.7 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 56.8 x 31.3 x 80.9 cm |
| Rozměr balení 3: | 44.3 x 20.2 x 76.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 19.5 x 8.2 x 76.2 cm |
-1.png)