Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Krémová [3366413]
Kód: 3366413Detailní popis produktu
Souprava venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost a stává se tak skvělým centrem pozornosti v každé zahradě nebo na terase. Její moderní design s čistými liniemi a minimálními detaily přináší eleganci a podporuje venkovní relaxaci a společenské akce. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, je odolná a dlouhodobě atraktivní, ideální pro ty, kteří hledají kombinaci praktičnosti a sofistikovaného venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Souprava z masivního akáciového dřeva je odolná a snese venkovní podmínky. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a teplé přírodní tóny obohacují vaši zahradu nebo terasu.Odolný design vůči počasí: Tato souprava má lakovaný povrch, který chrání proti slunci a dešti. Lesklý povrch zajišťuje dlouhou životnost a zachovává vzhled.Komponenty a design: Každý kus je stylově navržen. Opěrky zajišťují pohodlí a harmonický design skvěle vypadá v různých venkovních situacích.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám umožní flexibilně měnit uspořádání, ideální pro relaxaci, večírky nebo klidné chvíle s knížkou, přizpůsobí se jakémukoli venkovnímu prostředí.Snadná údržba: Aby souprava vypadala skvěle, stačí ji otírat vlhkým hadříkem a vyhnout se abrazivním čisticím prostředkům. Pravidelná údržba zajistí její dlouhou životnost.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Polštář na sezení: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288467195 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 69.9 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Polštář na sezení: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 56.8 x 31.3 x 80.9 cm |
| Rozměr balení 3: | 44.3 x 20.2 x 76.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 19.5 x 8.2 x 76.2 cm |
-1.png)