Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Béžová [3382791]
Kód: 3382791Detailní popis produktu
Tato moderní sofa sada je perfektní pro vylepšení každého venkovního prostoru. Je stylová, odolná a má moderní design, ideální pro zahrady, terasy a prostory kolem bazénu. Vyrobená z kvalitního akáciového dřeva, nabízí pevné a elegantní sezení pro venkovní setkání. Její zpracování dodává sofistikovanost, takže se snadno začlení do různých dekorací a je skvělou volbou pro ty, kteří preferují atraktivní nábytek na zahradu.
- Masivní akáciové dřevo: Tato odolná sofa sada je vyrobená z kvalitního akáciového dřeva, které skvěle odolává povětrnostním vlivům. To ji činí spolehlivou volbou pro venkovní použití. Dřevo je krásné a odolné vůči opotřebení, takže vám vydrží dlouho.
- Elegantní design s opěradlem se slatkami: Opěradlo se slatkami nejen že vypadá skvěle, ale také zvyšuje pohodlí. Nabízí skvělou oporu pro záda, takže každý okamžik na zahradě bude příjemnější.
- Komfortní opěrky: Integrované ramenní opěrky dodávají tomuto designu na pohodlí. Tyto opěrky jsou součástí celkového vzhledu a zajišťují příjemný zážitek ze sezení.
- Pevný rám: Stabilní lamelový rám zaručuje bezpečnou oporu a zajišťuje, že sofa bude držet tvar i za proměnlivého počasí. Přispívá k její trvanlivosti a robustnosti.
- Snadná údržba: Nábytek stačí otírat vlhkým hadříkem a je jako nový. Jeho jednoduchá péče činí tento kus ideální pro ty, kteří hledají pohodlný nábytek bez zbytečné práce.
- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 329 x 162,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 81,68 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Odnímatelný
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 2 x Podnožka: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Prostřední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 80 x 6 x 61 cm (V x H x Š)
- 6 x Polštář sedáku: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288701787 |
| Šířka: | 162.5 cm |
| Hloubka: | 329 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 83.98 kg |
| Celkové rozměry: | 329 x 162,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 81,68 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Odnímatelný |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x Podnožka: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Prostřední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (V x H x Š) |
| 6 x Polštář sedáku: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 4 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 3: | 31.3 x 10.6 x 87.3 cm |
| Rozměr balení 1: | 49.9 x 24.9 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 44.7 x 25.2 x 93.9 cm |
-1.png)