Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Béžová [3381989]
Kód: 3381989Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava mění styl na funkčnost, a přitom dodává vašemu prostoru šmrnc. Moderní design s čistými liniemi a jednoduchým detailem dodá eleganci a podpoří vaše venkovní chvíle. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, je trvanlivá a má dlouhou životnost, což ji dělá ideální pro ty, kdo hledají praktický a stylový venkovní nábytek.
Masivní akáciové dřevo: Dřevo odolné vůči venkovním podmínkám zaručuje stabilitu a jeho přírodní tón obohacuje zahradu.Větruodolný design: Lakovaný povrch chrání proti slunci a dešti. Pomáhá udržet vzhled a dlouhověkost nábytku.Styl a funkčnost: Od opěrek po celé soupravy každý kus byl navržen s ohledem na styl a pohodlí. Všechno dohromady vytváří harmonický vzhled pro venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání. Skvělé pro odpočinek, setkání nebo klidné chvíle.Snadná údržba: Údržba je jednoduchá, stačí otřít hadříkem. Pravidelná údržba zajišťuje, že nábytek vypadá pořád skvěle.- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Závaží: 46,85 kg
- Šířka sedáku: 60 cm
- Hloubka sedadla: 50,5 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 6
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška zad: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 5 x střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 5 x sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x T)
- 7 x zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x š x T)
- 1 x rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 1 x sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x š x T)
- 2 x rám opěrky: 60 x 6 x 61 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288670977 |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 52.55 kg |
| Závaží: | 46,85 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 46.4 x 27 x 78.2 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 27 x 79.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.2 x 10.7 x 67 cm |
| Šířka sedáku: | 60 cm |
| Hloubka sedadla: | 50,5 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Kapacita sezení: | 6 |
| Výška zad: | 36 cm |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 5 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x T) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x š x T) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x š x T) |
| 2 x Rám opěrky: | 60 x 6 x 61 cm (D x š x V) |
-1.png)