Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Béžová [3374003]
Kód: 3374003Detailní popis produktu
Venkovní nábytek spojuje styl s funkčností a dělá tak z každé zahrady nebo terasy jedinečný středový prvek. Moderní design, s čistými liniemi a málo detaily, dodává eleganci a podporuje venkovní relaxaci a setkání s přáteli. Pouze z masivního akáciového dřeva, souprava je zárukou dlouhé trvanlivosti a stále atraktivního vzhledu, ideální pro ty, co hledají kvalitní a praktický venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je mladý a odolný, vydrží nepřízeň počasí. Pevná konstrukce nabízí stabilitu a jistotu, zatímco teplé přírodní dřevěné tóny doplní jakoukoli zahradu nebo terasu.Odolnost vůči počasí: V nábytku je lak, který dává ochranu proti slunci, deštíku i ostatním venkovním vlivům. Lesklý povrch udržuje vzhled i funkčnost, což zaručuje, že vaše zahrada nebo terasa budou vypadat skvěle dlouho.Komponenty a design: Každý díl, od opěradel po opěrky, je navržen pro styl i funkčnost. Pevné prvky zajišťují větší pohodlí a design zaručuje, že vše na sebe skvěle navazuje, ideální pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design nabízí flexibilní uspořádání, ideální pro relaxování, setkání nebo poklidné chvíle s knihou. Tato souprava se snadno přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostoru a nabízí vám maximální pohodlí.Snadná údržba: Udržet nábytek v top stavu je hračka—stačí ho páskou lehce otřít, a to je všechno. Pravidelná péče vám pomůže udržet krásu a prodloužit životnost pohovky.- Barva: Přirozená a béžová
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 325 x 166,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 7,1 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Silně polstrovaný polštář
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288547675 |
| Šířka: | 166.5 cm |
| Hloubka: | 325 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Hmotnost: | 110.2 kg |
| Celkové rozměry: | 325 x 166,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| Dokončit: | Natírání |
| Závaží: | 7,1 kg |
| 4 x střední pohovka: | 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 27.6 x 10.3 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 1: | 40.5 x 17.4 x 93 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 36.3 x 28.9 x 94.8 cm |
-1.png)