Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Béžová [3369800]
Kód: 3369800Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl s funkčností a stává se skvělým středobodem každé zahrady nebo terasy. Moderní design s čistými liniemi a jednoduchými detaily dodává eleganci a je ideální pro relaxaci i setkávání s přáteli. Celá sada je vyrobena z masivního akáciového dřeva, což zaručuje její trvanlivost a skvělý vzhled, a je tak perfektní pro ty, kteří hledají praktičnost a sofistikovanost v jednom.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní pohovka vyrobená z masivního akáciového dřeva má skvělou trvanlivost a senzačně odolává počasí. Pevná konstrukce nabízí spolehlivou podporu a stabilitu, a teplé přírodní tóny krásně doplní každou zahradu nebo terasu.Odolný vůči povětrnostním podmínkám: Lakovaný povrch nábytku dodává další ochranu proti slunci a lehkému dešti. Lesklý povrch udržuje vzhled i funkčnost, takže si můžete užívat krásný kousek na vaší zahradě nebo terase.Komponenty a design: Každý kousek je navržen pro styl a funkčnost. Podpůrné prvky zajišťují lepší pohodlí a celkový design vytváří harmonický vzhled, který se hodí pro různé venkovní příležitosti.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje široké možnosti uspořádání, takže si můžete pohodlně přizpůsobit prostor podle potřeb. Hodí se na relaxaci, pro společenské akce nebo když si chcete jen tak odpočinout s knihou.Snadná údržba: K udržení nábytku v dobrém stavu stačí otírat povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čističům. Pravidelná péče zaručuje dlouhou životnost a skvělou estetiku nábytku.- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 325 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 37,16 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 4 x středový gauč: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x rohový gauč: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x sedací polštář: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 2 x sedací polštář: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x zadní polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288505927 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 325 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 75.46 kg |
| Celkové rozměry: | 325 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 37,16 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Rozměr balení 1: | 27.1 x 8.8 x 89.5 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| 4 x Středový gauč: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohový gauč: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedací polštář: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x zadní polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 35.9 x 31.8 x 95.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 49.3 x 25.1 x 93.2 cm |
-1.png)