Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Béžová [3368936]
Kód: 3368936Detailní popis produktu
Souprava venkovního nábytku je spojení stylu a funkčnosti, které vytváří úchvatné místo pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimalistickými detaily dodává eleganci, a zároveň podporuje venkovní relaxaci a společenské aktivity. Vyrobená z kvalitního akáciového dřeva, souprava zaručuje dlouhou životnost a stále pěkný vzhled, což jí dělá ideální volbou pro všechny, kteří chtějí kombinovat praktické s krásným.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava je z masivního akáciového dřeva, které je známé svou výdrží proti povětrnostním vlivům. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a teplé přírodní tóny oživí každý zahradní prostor.Povrch odolný vůči počasí: Souprava má lakovaný povrch, který ji chrání před sluncem, drobným deštěm a dalšími vnějšími vlivy. Lesklý finish pomáhá udržovat vzhled a funkčnost, což zkrátka prodlužuje její životnost.Stylové komponenty a design: Každý prvek, od opěrek rukou po opěradla, je pečlivě navržený, aby byl nejen vkusný, ale i funkční. Podpůrné prvky přidávají pohodlí a související design vytváří vizuálně harmonické uspořádání, ideální na různé akce.Pohodlné a variabilní: Modulární design umožňuje flexibilně měnit konfiguraci podle potřeby. Je ideální pro odpočinek, společenské akce nebo klidné chvíle s knihou - souprava se skvěle přizpůsobí každému prostředí a zajišťuje maximální komfort a užitelnost.Snadná údržba: Stačí otřít povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům, abyste si udrželi nábytek v dobrém stavu. Pravidelná péče totiž pomůže udržet vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 249 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 21,94 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Posezení: 60 x 50,5 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Zádová opěrka: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka rukou: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288497284 |
| Šířka: | 122.5 cm |
| Hloubka: | 249 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 47.3 kg |
| Celkové rozměry: | 249 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 21,94 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Posezení: | 60 x 50,5 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x Zádová opěrka: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 3: | 41.9 x 22.3 x 77.8 cm |
| Rozměr balení 1: | 27.6 x 8.3 x 69.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 26.4 x 15.5 x 69.6 cm |
-1.png)