Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Béžová [3366451]
Kód: 3366451Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a praktičnost a stává se tak skvělým středobodem každé zahrady či terasy. Moderní design s jasnými liniemi a minimalistickými detaily dodává eleganci a nabádá k venkovnímu lenošení a společenským akcím. Celá sada je z masivního akáciového dřeva, takže je super odolná a její vzhled vydrží dlouho. Je to perfektní volba pro ty, kteří hledají funkčnost i styl v zahradním nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Sada z masivního akáciového dřeva je známá svoupevností a odolností vůči různým podmínkám. Tento nábytek drží tvar a stabilitu, zatímco jeho přirozený teplý odstín obohatí každé venkovní prostředí.Povětrnostně odolný design: Nábytek má lakovaný povrch, který poskytuje extra ochranu proti slunci, slabému dešti a venkovním vlivům. Lesklý povrch pomůže udržet jak vzhled, tak funkčnost, takže vám zůstane dlouho na očích v zahradě, na terase nebo dvorku.Komponenty a design: Každý kus, od područek po opěradla, je navržen pro styl i funkci. Podpůrné prvky přinášejí pohodlí, zatímco související design zaručuje vizuální harmonii ideální pro různé venkovní akce.Pohodlí a univerzálnost: Modulární design dovoluje flexibilní uspořádání podle vašich potřeb. Perfektní pro lenošení, setkání s přáteli nebo poklidné chvíle s knihou, sada se snadno přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostředí, maximalizuje pohodlí a užitečnost.Snadná údržba: Pro udržení nábytku v dobrém stavu stačí otřít povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se tvrdým prostředkům. Pravidelná údržba pomůže uchovat jeho vzhled a prodloužit životnost.- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 304 x 126,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 7 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288467577 |
| Šířka: | 126.5 cm |
| Hloubka: | 304 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 71.07 kg |
| Celkové rozměry: | 304 x 126,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 56.5 x 31.5 x 81.2 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 3: | 19.5 x 8.2 x 76.2 cm |
| Rozměr balení 2: | 50.2 x 29.5 x 77.9 cm |
-1.png)