Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Anthracitová [3383385]
Kód: 3383385Detailní popis produktu
Tato sada venkovního nábytku přináší styl i funkčnost, a udělá z každé zahrady nebo terasy nápadný kousek. Moderní design s čistými liniemi a minimálním zdobením dodává eleganci a skvělou atmosféru pro relaxaci a setkání s přáteli. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, tahle sada je trvanlivá a vizuálně atraktivní, ideální pro každého, kdo chce kombinovat praktičnost s propracovaným designem na své zahradě.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento set z masivní akácie je velmi odolný a zvládne venkovní podmínky. Jeho silná konstrukce poskytuje stabilitu a hezký přírodní tón přidá šmrnc každé zahradě nebo terase.Odolný design vůči počasí: Lakovaný povrch chrání proti slunci i dešti. Pomůže udržet vzhled a funkčnost, abyste si mohli set užívat dlouho.Komponenty a design: Každý kus je navržen jak stylově, tak funkčně. Podpůrné prvky poskytnou pohodlí, zatímco celkový design zaručuje, že to bude vypadat skvěle v jakémkoli venkovním prostředí.Pohodlí a variabilita: Modulární design ti dá možnost sestavy podle potřeby, ať už na relaxaci nebo společenské akce. Poskytuje pohodlné sezení, které se skvěle hodí do vašeho venkovního prostoru.Snadná péče a údržba: Aby nábytek vypadal skvěle, stačí ho otírat vlhkým hadříkem a vyhýbat se tvrdým čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlouží jeho životnost a krásu.- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 101,56 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Odnímatelný
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka rukou: 80 x 6 x 61 cm (V x H x Š)
- 5 x Polstrování sedáku: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 6 x Polstrování opěradla: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288707727 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 104.96 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 101,56 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Odnímatelný |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 80 x 6 x 61 cm (V x H x Š) |
| 5 x Polstrování sedáku: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 6 x Polstrování opěradla: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| Rozměr balení 2: | 40.5 x 17.2 x 93.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 35 x 27.2 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 56.5 x 8 x 86.5 cm |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
-1.png)