Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přirozená a Anthracitová [3373552]
Kód: 3373552Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl s praktičností, čímž vytváří oku lahodící prvek do každé zahrady nebo na terasu. Trendy design s čistými liniemi a málo dekoracemi přidává eleganci a láká k relaxaci i společenským akcím. Díky použití masivního akáciového dřeva zajišťuje sada svou odolnost a dlouhou životnost, což ji činí ideální volbou pro ty, kdo chtějí estetiku spojit s užitností venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je vyrobený z masivního akáciového dřeva, které je známé vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám. Je robustní a stabilní, zatímco jeho teplý přírodní tón se hodí do každé zahrady nebo na terasu.,Design odolný vůči počasí: Má lakovaný povrch, který zajišťuje ochranu před sluncem a mírným deštěm. Lesklý povrch pomáhá udržovat vzhled i funkčnost, takže si můžete být jisti, že vám bude dlouho sloužit.,Součásti a design: Každý díl je navržen pro styl i praktičnost. Komfortní opěrky rukou a opěradla přinášejí pohodlí, zatímco design vytváří vizuálně harmonické uspořádání vhodné pro venkovní akce.,Pohodlí a variabilita: Modulární design vám dává možnost upravit soupravu podle vašich potřeb. Ať už si chcete užít relaxaci, setkání s přáteli nebo klidné čtení, tato souprava se snadno přizpůsobí vašemu venkovnímu prostoru.,Jednoduchá údržba: Pro udržení vzhledu nábytku stačí povrch otírat vlhkým hadříkem a vyhnout se silným čističům. Pravidelná péče prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 406 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 40,84 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 5 x Středový gauč: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohový gauč: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 7 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288543165 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 406 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 106.94 kg |
| Celkové rozměry: | 406 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 40,84 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 5 x Středový gauč: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohový gauč: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 35 x 27.2 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 27 x 10.4 x 89.2 cm |
| Rozměr balení 1: | 40.5 x 17.2 x 93.6 cm |
-1.png)