Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přírodní a světle šedá [3385147]
Kód: 3385147Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek přináší perfektní mix moderního stylu a praktického designu. Vytvořený pro venkovní prostory, jeho vzhled je jednoduchý a elegantní, doplněný teplou barvou masivního akáciového dřeva. Ať už máte terasu nebo dvorek, tento set přetvoří vaši zahradu na pohodové místo k odpočinku se svým lákavým designem a funkčním uspořádáním. Ideální pro rodiny a hostitele, jeho smart design spojuje pohodlí a hezký vzhled, láká hosty, aby si pobyt užili co nejdéle.
- Odolné akáciové dřevo: Tento set vyrobený z masivního akáciového dřeva je stabilní a dlouhotrvající. Odolává různým podmínkám venku, takže si můžete užívat čas venku bez starostí.
- Elegantní drátkový design: Drátkové opěradlo a sedák dodává moderní vzhled a zlepšuje cirkulaci vzduchu pro větší pohodlí, ideální pro slunečné dny.
- Ergonomické opěrky: Zajímavě navržené opěrky rukou poskytují oporu a usnadňují usedání. Design z akáciového dřeva ladí s pohovkou, pro ještě větší komfort a styl.
- Funkční moderní styl: Hladké linie a minimalistický přístup dělají z tohoto setu vítaný přírůstek do jakékoliv zahrady či na terasu. Je to praktické sezení s elegantním vzhledem, ideální pro milovníky moderního designu.
- Požadavky na sestavení: Doporučuje se sestavení ve dvou s použitím šroubováku. To zajistí, že nábytek zůstane ve skvělém stavu a bude bezpečný na použití.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Polyester
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 37,32 kg
- Odolné
- Masivní akáciový dřevěný rám
- Design se slatěmi
- Poskytuje flexibilní kombinace sezení
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Záhlavník: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 60 x 6 x 61 cm
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288682369 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 65.34 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 37,32 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x Záhlavník: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 60 x 6 x 61 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 2: | 33.6 x 20.1 x 65.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 56.6 x 31.5 x 80.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 31.3 x 8.8 x 67.3 cm |
-1.png)