Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přírodní a světle šedá [3383264]
Kód: 3383264Detailní popis produktu
Tato sada venkovního nábytku skvěle kombinuje styl a funkčnost, čímž vytváří super pěkné místo pro jakoukoliv zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimum detailů dodává eleganci, a zároveň vyzývá k venkovnímu relaxu a zábavě. Je vyrobená z masivního akáciového dřeva, což zajišťuje její odolnost a dlouhotrvající vzhled. Ideální volba pro ty, kteří hledají praktický a zároveň stylový kousek venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní sada je vyrobená z masivního akáciového dřeva, což jí dodává odolnost a schopnost odolat venkovním podmínkám. Pěkný přírodní odstín zkrášluje každou zahradu nebo terasu, a pevná konstrukce zaručuje stabilitu.Odolný design proti povětrnostním vlivům: S extra lakovaným povrchem, tahle sada nábytku je chráněná před sluncem a deštěm. Lesklý povrch vypadá skvěle a zároveň prodlužuje životnost nábytku pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý prvek, od loketních opěrek po opěradla, je navržen s ohledem na styl i funkčnost. Díky tomu je sada pohodlná a vizuálně ladí s různými venkovními akcemi.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám dává možnost nastavit si uspořádání přesně podle svých potřeb – ideální pro relaxaci, společenské akce nebo klidné chvíle s knihou. Tahle sada se přizpůsobí každému venkovnímu prostoru a poskytuje maximální komfort.Snadná údržba: Aby nábytek pořád vypadal dobře, stačí ho otírat vlhkým hadříkem a vyvarovat se hrubých čisticích prostředků. Pravidelná péče udržuje vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 96,55 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Odnímatelný
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Podnožka: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x H x Š)
- 5 x Polstrování sedáku: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Záda opěrka: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288706515 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 99.95 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 96,55 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Odnímatelný |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x podnožka: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x H x Š) |
| 5 x Polstrování sedáku: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x T) |
| 4 x Záda opěrka: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 38.4 x 15.9 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.5 x 17.3 x 93.2 cm |
| Rozměr balení 4: | 56.5 x 8 x 86.5 cm |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
-1.png)