Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přírodní a světle šedá [3381979]
Kód: 3381979Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava mění styl na funkčnost, a přitom dodává vašemu prostoru šmrnc. Moderní design s čistými liniemi a jednoduchým detailem dodá eleganci a podpoří vaše venkovní chvíle. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, je trvanlivá a má dlouhou životnost, což ji dělá ideální pro ty, kdo hledají praktický a stylový venkovní nábytek.
Masivní akáciové dřevo: Dřevo odolné vůči venkovním podmínkám zaručuje stabilitu a jeho přírodní tón obohacuje zahradu.Větruodolný design: Lakovaný povrch chrání proti slunci a dešti. Pomáhá udržet vzhled a dlouhověkost nábytku.Styl a funkčnost: Od opěrek po celé soupravy každý kus byl navržen s ohledem na styl a pohodlí. Všechno dohromady vytváří harmonický vzhled pro venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání. Skvělé pro odpočinek, setkání nebo klidné chvíle.Snadná údržba: Údržba je jednoduchá, stačí otřít hadříkem. Pravidelná údržba zajišťuje, že nábytek vypadá pořád skvěle.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 302 x 124,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 46,96 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Posezení: 60 x 50,5 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 7 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 2 x Rám opěrky: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288670878 |
| Šířka: | 124.5 cm |
| Hloubka: | 302 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 52.66 kg |
| Celkové rozměry: | 302 x 124,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 46,96 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Posezení: | 60 x 50,5 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 7 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 2 x Rám opěrky: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 57.2 x 28 x 79.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.3 x 8.8 x 67.3 cm |
| Rozměr balení 1: | 46.5 x 26.3 x 78.7 cm |
-1.png)