Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přírodní a světle šedá [3381435]
Kód: 3381435Detailní popis produktu
Venkovní nábytek spojuje styl a funkčnost a vytváří tak středobod pro každou zahradu nebo terasu. Jeho moderní design se vyznačuje čistými liniemi a minimalistickým zdobením, což dodává eleganci a podporuje venkovní relaxaci a setkání. Celý vyrobený z masivního akáciového dřeva, nábytek je trvanlivý a zachovává si svůj vzhled, což ho dělá ideální volbou pro ty, kteří chtějí praktičnost a styl.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek, vyrobený z masivního akáciového dřeva, je odolný a skvěle snáší venkovní podmínky. Tuhá konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco přírodní odstín obohatí jakoukoli zahradu nebo terasu.Design odolný proti počasí: Tato outdoorová souprava má lakovaný povrch, který nabízí další ochranu před slunečním zářením a lehkým deštěm. Polished finish pomáhá zachovat vzhled i funkčnost a zajistí dlouhou životnost pro váš venkovní prostor.Jednotné díly a design: Každý prvek, od opěrek po opěradla, je navržený jak pro styl, tak pro komfort. Podpěry zajišťují dodatečné pohodlí, zatímco celkový design dává vizuálně příjemný dojem pro různé venkovní akce.Pohodlí a univerzálnost: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání kdekoli potřebujete. Ideální pro odpočinek, setkání s kamarády nebo klidné chvíle s knížkou; tahle souprava se jednoduše přizpůsobí každému venkovnímu prostředí.Snadná údržba: Aby byl nábytek stále v dobré kondici, stačí otírat povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se hrubým čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajišťuje, že nábytek dlouho vypadá dobře a slouží vám co nejdéle.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 63,58 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Prostřední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 6 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- 4 x Sedací polštář: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 1 x Sedací polštář: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288675996 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 71.69 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 63,58 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Prostřední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| 4 x sedací polštář: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 1 x sedací polštář: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 49.7 x 25.3 x 94.2 cm |
| Rozměr balení 4: | 31.2 x 8.8 x 86.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 45.6 x 32.8 x 94.5 cm |
-1.png)