Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přírodní a světle šedá [3369614]
Kód: 3369614Detailní popis produktu
Tento odolný outdoorový pohovkový set spojuje pohodlí a styl, idealně navržený pro příjemné chvíle venku. Dáváte-li přednost modernímu vzhledu, tenhle set vám přinese útulnou atmosféru na zahradě nebo terase. Masivní akáciové dřevo mu dodává nadčasový šarm, ideální pro všechny, kdo mají rádi teplé a příjemné přírodní materiály. Ať plánujete grilovačky nebo si užíváte lenošení, tento set vás nezklame – je stylový, odolný a přidá šmrnc do vašeho prostoru.
- Přirozená struktura dřeva Rám vyrobený z masivního akáciového dřeva si skvěle sedne s jakoukoliv zahradou nebo terasou. Je to nejenom stabilní základ, ale dodává vašemu venkovnímu prostoru také šarm.
- Odolná látka Sedák a opěradlo jsou z Textilene, který odolává vyblednutí a udržuje krásné barvy i za slunečních dní. Můžete se spolehnout, že si materiál zachová svoji kvalitu.
- Podporované opěradlo Díky pohodlnému opěradlu se vaše záda budou cítit skvěle, i když na setu trávíte hodiny. Design byl promyšlen tak, aby poskytoval opravdové pohodlí.
- Praktická područka Rukávy z masivního akáciového dřeva nejen pěkně vypadají, ale jsou také super praktické. Umožní vám pohodlně si odložit ruce nebo si vychutnat drink.
- Snadné čištění Polštáře a Textilene povrchy se snadno utírají a nečistoty se na nich jen tak neusazují. S minimálním úsilím tedy udržíte váš set stále jako nový.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 325 x 166,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 61,74 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 4 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedací polštář: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka rukou: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288504067 |
| Šířka: | 166.5 cm |
| Hloubka: | 325 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 66.24 kg |
| Celkové rozměry: | 325 x 166,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 61,74 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 47 x 30.6 x 95.4 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 19.1 x 8.4 x 78 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 45.6 x 32.8 x 94.5 cm |
-1.png)