Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přírodní a světle šedá [3366009]
Kód: 3366009Detailní popis produktu
Tahle souprava venkovního nábytku spojuje styl s funkčností a skvěle se hodí jako ústřední bod pro vaši zahradu nebo terasu. Její moderní design s čistými liniemi vypadá elegantně a podněcuje k odpočinku venku a setkání s přáteli. Celá je vyrobená z masivního akáciového dřeva, což zaručuje odolnost a krásný vzhled, ideální pro ty, kdo hledají praktický a šik nábytek do exteriéru.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato souprava venkovního nábytku je vyrobená z masivního akáciového dřeva, které se vyznačuje odolností vůči venkovním podmínkám. Pevná konstrukce poskytuje spolehlivou oporu a dlouhou stabilitu, zatímco teplý přírodní tón dodává šmrnc vaší zahradě nebo terase.Odolný design vůči povětrnostním vlivům: Povrch je ošetřen tak, aby odolával slunci, lehkému dešti a dalším venkovním vlivům. Lesklý povrch uchovává jak vzhled, tak funkčnost a zajistí dlouhou životnost pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý prvek, ať už jsou to područky nebo opěradla, je navržen pro styl a funkčnost. Všechny prvky zvyšují komfort a vytvářejí vizuálně harmonický celek, ideální pro různé venkovní akce.Pohodlí a flexibilita: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání vhodné pro různé prostory a potřeby. Ať už chcete relaxovat, bavit se s přáteli nebo si jen tak číst, tahle souprava se skvěle přizpůsobí jakémukoliv venkovnímu prostředí a poskytne maximální pohodlí.Snadná údržba: Aby byl nábytek pořád v top stavu, doporučuje se utírat vlhkým hadříkem a chránit ho zakrytím, když ho nepoužíváte. Vyhněte se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče významně prodlužuje životnost a krásu nábytku.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Masivní akáciový dřevěný rám
- Design se slatěmi
- Poskytuje flexibilní kombinace sezení
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 5 x Středový pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 5 x Záhlavník: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Stolek: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Područka: 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288463159 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 71.5 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 5 x Středový pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 5 x Záhlavník: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x stolek: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Područka: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 56.6 x 31.5 x 80.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 23.8 x 8.6 x 63.4 cm |
| Rozměr balení 2: | 44.6 x 16.5 x 77.4 cm |
-1.png)