Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přírodní [3367812]
Kód: 3367812Detailní popis produktu
Tato venkovní pohovka, ideální pro zahrady, terasy a dvory, spojuje styl s užitím a nabízí elegantní sezení venku. S moderním designem a masivní konstrukcí z akáciového dřeva má minimalistický vzhled, ideální pro relaxaci nebo společenské akce. Skvělá volba do různých prostředí, perfektní jak pro večery u bazénu, tak pro lenošivé odpoledne na zahradě.
- Masivní akáciové dřevo: Celý set je vyroben z trvanlivého akáciového dřeva, vybíraného pro jeho sílu a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tento kvalitní materiál zajišťuje stabilitu a robustnost i v různých podmínkách, dodává každému venkovnímu prostoru eleganci.
- Lamelový design: Tento pohovkový set má pevnou lamelovou konstrukci, která je stylová a praktická. Lamelky umožňují skvělou ventilaci, takže se nesbírá vlhkost a v teplých dnech je to pohodlné. Jejich design dodává vaší zahradě nebo terase moderní šmrnc.
- Opěrka zad: Díky designu se slatěmi v zádech pohovka podporuje správné držení těla, což zvyšuje komfort sezení na delší dobu. Ať už čtete, nebo si povídáte s přáteli, opěrka zajišťuje, že sedíte správně.
- Modulární flexibilita: Modulární design vám umožňuje přizpůsobit uspořádání podle vašeho vkusu, ať už pro společenské akce nebo odpočinek o samotě. Tato přizpůsobivost maximalizuje využití prostoru, což z ní dělá praktickou volbu do různých venkovních prostředí.
- Jednoduchost údržby: Snadná péče zahrnuje otírání vlhkým hadříkem a používání potahů, když se nepoužívá, aby se prodloužila životnost. Správná údržba zabraňuje blednutí a udržuje set atraktivní po celou sezónu.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 6,64 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288481184 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 327 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 6,64 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 21.4 x 9.4 x 77.2 cm |
| Hmotnost: | 69.12 kg |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 25.8 x 10.5 x 83.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 35.3 x 19.8 x 82 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.1 x 12.9 x 82.8 cm |
-1.png)