Venkovní pohovková souprava 6 pcs Přírodní [3366432]
Kód: 3366432Detailní popis produktu
Souprava venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost a stává se tak skvělým centrem pozornosti v každé zahradě nebo na terase. Její moderní design s čistými liniemi a minimálními detaily přináší eleganci a podporuje venkovní relaxaci a společenské akce. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, je odolná a dlouhodobě atraktivní, ideální pro ty, kteří hledají kombinaci praktičnosti a sofistikovaného venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Souprava z masivního akáciového dřeva je odolná a snese venkovní podmínky. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a teplé přírodní tóny obohacují vaši zahradu nebo terasu.Odolný design vůči počasí: Tato souprava má lakovaný povrch, který chrání proti slunci a dešti. Lesklý povrch zajišťuje dlouhou životnost a zachovává vzhled.Komponenty a design: Každý kus je stylově navržen. Opěrky zajišťují pohodlí a harmonický design skvěle vypadá v různých venkovních situacích.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám umožní flexibilně měnit uspořádání, ideální pro relaxaci, večírky nebo klidné chvíle s knížkou, přizpůsobí se jakémukoli venkovnímu prostředí.Snadná údržba: Aby souprava vypadala skvěle, stačí ji otírat vlhkým hadříkem a vyhnout se abrazivním čisticím prostředkům. Pravidelná údržba zajistí její dlouhou životnost.- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Rohová sedačka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední sedačka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 58,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288467386 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 58.12 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová sedačka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Střední Sedačka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 58,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 22.7 x 12.2 x 64.3 cm |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 2: | 33.2 x 21 x 79.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 27.1 x 16.9 x 79.9 cm |
-1.png)