Venkovní pohovková souprava 6 pcs Bílá a světlá šedá [3389745]
Kód: 3389745Detailní popis produktu
Souprava venkovního nábytku je spojení stylu a funkčnosti, které vytváří úchvatné místo pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi a minimalistickými detaily dodává eleganci, a zároveň podporuje venkovní relaxaci a společenské aktivity. Vyrobená z kvalitního akáciového dřeva, souprava zaručuje dlouhou životnost a stále pěkný vzhled, což jí dělá ideální volbou pro všechny, kteří chtějí kombinovat praktické s krásným.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava je z masivního akáciového dřeva, které je známé svou výdrží proti povětrnostním vlivům. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a teplé přírodní tóny oživí každý zahradní prostor.Povrch odolný vůči počasí: Souprava má lakovaný povrch, který ji chrání před sluncem, drobným deštěm a dalšími vnějšími vlivy. Lesklý finish pomáhá udržovat vzhled a funkčnost, což zkrátka prodlužuje její životnost.Stylové komponenty a design: Každý prvek, od opěrek rukou po opěradla, je pečlivě navržený, aby byl nejen vkusný, ale i funkční. Podpůrné prvky přidávají pohodlí a související design vytváří vizuálně harmonické uspořádání, ideální na různé akce.Pohodlné a variabilní: Modulární design umožňuje flexibilně měnit konfiguraci podle potřeby. Je ideální pro odpočinek, společenské akce nebo klidné chvíle s knihou - souprava se skvěle přizpůsobí každému prostředí a zajišťuje maximální komfort a užitelnost.Snadná údržba: Stačí otřít povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům, abyste si udrželi nábytek v dobrém stavu. Pravidelná péče totiž pomůže udržet vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Bílá a světlá šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Závaží: 19,04 kg
- Šířka sedáku: 60 cm
- Hloubka sedadla: 50,5 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 6
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška zad: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 2 x taburet: 59 x 59 x 37 cm (D x š x V)
- 4 x střední sedačka: 59 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 2 x područka: 60 x 6 x 61 cm (D x š x V)
- 4 x sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x T)
- 2 x sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x š x T)
- 4 x zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288818638 |
| Barva: | Bílá a světlá šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 47.3 kg |
| Závaží: | 19,04 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26 x 8 x 69 cm |
| Rozměr balení 2: | 24.9 x 14 x 66.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
| Šířka sedáku: | 60 cm |
| Hloubka sedadla: | 50,5 cm |
| Kapacita sezení: | 6 |
| Výška zad: | 36 cm |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 2 x taburet: | 59 x 59 x 37 cm (D x š x V) |
| 4 x Střední Sedačka: | 59 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 2 x Područka: | 60 x 6 x 61 cm (D x š x V) |
| 4 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x T) |
| 2 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x š x T) |
| 4 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x š x T) |
-1.png)