Venkovní pohovková souprava 6 pcs Bílá a světlá šedá [3389401]
Kód: 3389401Detailní popis produktu
Tahle zahradní sada kombinuje styl a funkčnost, takže bude výraznou dominantou ve vaší zahradě nebo na terase. Moderní design s čistýma linkama a minimalistickým stylem dodává eleganci a podporuje příjemné venkovní chvilky a setkání s přáteli. Všechno je vyrobené z pevného akáciového dřeva, což zaručuje trvanlivost a skvělý vzhled, což z ní dělá ideální volbu pro ty, co chtějí praktický a stylový nábytek na venkovní sezení.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento set je vyroben z odolného akáciového dřeva, které skvěle odolává venkovním podmínkám. Pevná konstrukce zaručuje spolehlivou oporu a dlouhou životnost, zatímco teplý přírodní odstín dodá vaší zahradě nebo terase šmrnc.Povrch odolný vůči povětrnostním vlivům: Venkovní nábytek má lakovaný povrch, který chrání před sluncem, drobným deštěm a dalším nepřízní počasí. Lesklý povrch udržuje jeho vzhled a funkčnost, takže vydrží dlouho na vaší zahradě, terase nebo dvorku.Funkční design: Každý kousek, od opěrek až po opěradla, je navrhnutý jak pro vzhled, tak pro praktičnost. Díky opěrným prvkům je sezení ještě pohodlnější, a celkový design dává dohromady hezký a harmonický celek pro různá venkovní využití.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje blahodárné přizpůsobení pro různé prostory a potřeby. Perfektní na odpočinek, setkání s přáteli nebo klidné chvíle s knihou. Snadno ho přizpůsobíte každému venkovnímu prostoru, abyste maximalizovali pohodlí a využitelnost.Jednoduchá údržba: Abyste udrželi nábytek v top stavu, stačí otírat povrch vlhkým hadříkem. Vyhněte se používání tvrdých nebo abrazivních čisticích prostředků. Pravidelnou údržbou zajistíte jeho vzhled a životnost.- Barva: Bílá a světlá šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 23,84 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Otto: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Prostřední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 1 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Zadní polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288815194 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Bílá a světlá šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 47.9 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 23,84 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Otto: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Prostřední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 1 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T) |
| 4 x zadní polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 25 x 11 x 59 cm |
| Rozměr balení 2: | 21 x 9 x 63 cm |
| Rozměr balení 3: | 24.9 x 14 x 66.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
-1.png)