Venkovní pohovková souprava 6 pcs Bílá 79 x 79 x 37 cm [3386328]
Kód: 3386328Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový pohovkový set je stylovým a moderním kouskem pro terasu nebo zahradu. S čistými liniemi a moderním designem je vyroben z kvalitního masivního akáciového dřeva, které je silné a krásně vzorované. Hnědá barva přidává teplo a eleganci, což ho činí skvělým středobodem venkovního prostoru. Hodí se na večerní posezení či hosty a zapadne do různých stylů zahrad.
- Masivní akáciové dřevo: Každý kus je vyroben z lehkého akáciového dřeva, takže je odolný a zároveň stylový. Textura dodává užitečnost a splňuje očekávání jak v designu, tak v životnosti.
- Lamelový design: Lamelovité opěradlo a rám zajišťují prodyšnost, takže se v létě příjemně sedí. Ideální pro milovníky pohodlí.
- Odolná konstrukce proti povětrnostním vlivům: Tento set odolává dešti i slunci, takže si ho můžete užívat bez starostí. Nebojte se změn počasí, je určený pro venkovní užití.
- Modulární flexibilita: Můžete snadno měnit části podle prostorových potřeb, od menších setkání po velké oslavy.
- Jednoduchá údržba: Snadno se udržuje; stačí otřít vlhkým hadříkem a používat obal, když ho nepotřebujete. Zůstane krásný a funkční dlouho.
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 35,6 kg
- Kapacita sezení: 5
- Výška područky: 24 cm
- Výška opěradla: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Nastavitelný typ: Modulární
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Stůl
- 1 x Taburet
- 4 x Střední pohovka
- 2 x Opěrka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288768360 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 61.2 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 35,6 kg |
| Kapacita sezení: | 5 |
| Výška područky: | 24 cm |
| Výška opěradla: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 21 x 15 x 80 cm |
| Rozměr balení 2: | 25 x 9.2 x 82.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 34 x 19 x 80 cm |
| Rozměr balení 4: | 21 x 9 x 77 cm |
-1.png)