Venkovní pohovková souprava 6 Kus Přírodní [3374099]
Kód: 3374099Detailní popis produktu
Venkovní nábytek spojuje styl a funkčnost a díky tomu se stává skvělým středobodem v každé zahradě nebo na terase. Moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a vybízí k venkovnímu relaxu a společenským akcím. Tento set je vyrobený ze 100% masivního akáciového dřeva, takže je super odolný a vypadá skvěle, což je ideální volba pro ty, kdo hledají praktický a stylový venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je vyrobený z masivního akáciového dřeva, které je fakt odolné a zvládne venkovní podmínky. Dobrý rám poskytuje stabilní oporu a teplá přírodní barva obohacuje zahradní nebo terasové prostředí.Odolný design vůči povětrnostním podmínkám: Lakovaný povrch tento nábytek chrání před sluncem, lehkým deštěm a dalšími vlivy. Lesklý povrch udržuje nábytek v dobrém stavu a prodlužuje jeho životnost pro tvou zahradu, terasu nebo dvorek.Komponenty a design: Každý kousek je navržený jak pro styl, tak pro pohodlí. Robustní opěradla zajišťují pohodlné sezení a vkusný design zajišťuje, že všechno hezky ladí pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design ti dovolí přizpůsobit uspořádání podle toho, co potřebuješ. Skvělý pro relaxaci, večírky nebo klidné chvíle s knížkou, tenhle set se snadno přizpůsobí jakémukoli vnějšímu prostředí a maximalizuje pohodlí a funkčnost.Snadná údržba: Abyste nábytek udrželi v dobrém stavu, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče pomáhá udržet zajímavý vzhled nábytku a prodlužuje jeho životnost.- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 357 x 277,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 41,2 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 3 x prostřední sedačka: 79 x 83 x 73 cm (DxŠxV)
- 1 x rohová sedačka: 83 x 83 x 73 cm (DxŠxV)
- 2 x koncová sedačka: 115 x 83 x 73 cm (DxŠxV)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288548634 |
| Šířka: | 277.5 cm |
| Hloubka: | 357 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 87.6 kg |
| Celkové rozměry: | 357 x 277,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 41,2 kg |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 3 x Prostřední sedačka: | 79 x 83 x 73 cm (DxŠxV) |
| 1 x Rohová sedačka: | 83 x 83 x 73 cm (DxŠxV) |
| 2 x Koncová sedačka: | 115 x 83 x 73 cm (DxŠxV) |
| Rozměr balení 1: | 26 x 15.2 x 85.9 cm |
| Rozměr balení 2: | 27.4 x 17.4 x 78.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.7 x 15.1 x 112.7 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
-1.png)