Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přirozená a Krémová [3381754]
Kód: 3381754Detailní popis produktu
Tahle zahradní sada nábytku spojuje styl s funkčností, a stává se tak hlavním lákadlem pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a podporuje relaxaci a setkávání venku. Celá je vyrobená z masivního akáciového dřeva, což zajišťuje její odolnost a dlouhou životnost, ideální volba pro ty, kdo chtějí spojit praktičnost s vylepšeným designem venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato sada je díky masivnímu akáciovému dřevu spolehlivá a odolná vůči všem povětrnostním vlivům. Její robustní konstrukce zajišťuje trvalou stabilitu a přirozený tón dřeva se skvěle hodí do jakékoli zahrady nebo terasy.Odolný design proti povětrnostním vlivům: Sada má lakovaný povrch, který ji chrání před sluníčkem a lehkým deštěm. Díky tomu vypadá skvěle a vydrží dlouho.Styl a funkčnost: Každý prvek, od opěrek po područky, je navržený pro pohodlí a styl. Dobrý design zajišťuje, že vypadá pěkně a je super pohodlný na sezení.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje různá uspořádání podle vašich potřeb. Ať už relaxujete, pořádáte akci nebo čtete, tenhle set se hodí všude, kde chcete maximální pohodlí.Snadná údržba: Udržujte nábytek v kondici jednoduše otíráním vlhkým hadříkem. Snadno se čistí a odnímatelné polštáře s zipem usnadňují údržbu, což vám dává víc času užívat si pobyt venku.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 22,68 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- 2 x Rámeček opěrky rukou: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288668622 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 43.68 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 22,68 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 4 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| 2 x Rámeček opěrky rukou: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.3 x 8.8 x 67.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.8 x 23.2 x 76.9 cm |
-1.png)