Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přirozená a Krémová [3367553]
Kód: 3367553Detailní popis produktu
Tato venkovní modulární pohovka skvěle sedí na jakékoli venkovní plochy a nabízí pohodlné místo pro relaxaci nebo setkání. Moderní design s čistými liniemi dodává všude styl. Přírodní vzhled dřeva ladí s přírodou a ergonomie činí pohovku jak funkční, tak příjemnou na pohled.
- Kvalitní materiál: Vyrobená z masivního akáciového dřeva, pohovka nabízí stabilitu a eleganci, skvěle se hodí do přírodního prostředí. Akácie je vysoce odolná, čímž zaručuje dlouhou životnost.
- Modulární konfigurace: Umožňuje různá uspořádání podle prostoru nebo potřeb, takže si každý může pohovku přizpůsobit.
- Designová estetika: Lamelový tvar opěradla zajišťuje virtuální atraktivnost a dodatečnou oporu. Tato funkce dodává pohovce moderní šarm a uvolněnou atmosféru.
- Komfort a praktičnost: Ergonomické opěradlo zajišťuje pohodlné sezení, zatímco opěrky rukou zvyšují komfort během delšího používání.
- Snadná údržba: Stačí otřít vlhkým hadříkem a chránit před sluncem. Použití obalu prodlouží životnost soupravy.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 13,54 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 3 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 5 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka rukou: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288478597 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 68.96 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 13,54 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 3 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 5 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Rozměr balení 4: | 27.1 x 8.8 x 89.5 cm |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 50.9 x 26.6 x 94.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 44.9 x 24.7 x 94 cm |
-1.png)