Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přirozená a Krémová [3366358]
Kód: 3366358Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl s funkcí a vytváří úchvatné místo pro každou zahradu nebo terasu. S moderním designem a čistými liniemi, dodává šmrnc, ideální pro venkovní odpočinek a setkání s přáteli. Celá sada je vyrobená z masivního akáciového dřeva, což zaručuje trvanlivost a vizuální přitažlivost.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato sada venkovního nábytku z akáciového dřeva je extrémně odolná vůči venkovním podmínkám. Pevná konstrukce zabezpečuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco teplé přírodní tóny vylepšují každý kout vaší zahrady nebo terasy.Odolnost vůči počasí: Lakovaný povrch této sady poskytuje dodatečnou ochranu před sluncem, mírným deštěm a dalšími vlivy počasí. Lesklý finiš udržuje vzhled i funkci pro dlouhodobé užívání.Styl a funkčnost: Každý kousek, od opěrek až po sedačky, je navržen pro pohodlné posezení a styl. Všechny prvky se hodí jeden k druhému a dodávají celku vizuální harmonii pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám umožňuje snadno přizpůsobit uspořádání podle potřeb. Ideální pro odpočinek, setkání nebo klidné momenty s knížkou, sada se hodí do jakéhokoli venkovního prostředí.Snadná údržba: Pro udržení nábytku stačí povrch otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se hrubým čističům. Pravidelná péče zaručuje jeho dlouhotrvající vzhled.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Masivní akáciový dřevěný rám
- Design se slatěmi
- Poskytuje flexibilní kombinace sezení
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 3 x středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 5 x opěrka: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka: 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288466648 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 57.14 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 3 x Středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 5 x opěrka: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 2: | 56.8 x 31.3 x 80.9 cm |
| Rozměr balení 4: | 23.8 x 8.6 x 63.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 50.6 x 29.1 x 79.3 cm |
-1.png)