Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přirozená a Krémová [3365973]
Kód: 3365973Detailní popis produktu
Tato souprava venkovního nábytku spojuje moderní design a praktické využití. Je ideálním kouskem, který zaujme na každé zahradě nebo terase. Minimalistické linie a čistý styl jí dodávají eleganci, která podněcuje k relaxaci i společenským setkáním. Vyrobená z akáciového dřeva, zaručuje dlouhou životnost a skvělý vzhled, ideální pro ty, kdo hledají funkčnost bez obětování stylu.
Odolné akáciové dřevo: Tato souprava je vyrobená z kvalitního akáciového dřeva, výborně odolává venkovním podmínkám a dodává robustní stabilitu. Teplý tón dřeva je krásným doplňkem každé zahrady nebo terasy.Povrch odolný vůči povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch soupravy poskytuje ochranu před sluncem i deštěm, takže si drží svůj skvělý vzhled a funkčnost po dlouhou dobu.Styl a funkčnost: Každý prvek sedačky je navržen tak, aby byl pohodlný a estetický. Opěrky a opěradla zaručují pohodlí, zatímco celkový design vytváří harmonický vzhled pro vaše venkovní akce.Pohodlí na prvním místě: Modulární design usnadňuje uspořádání podle potřeb. Perfektní pro odpočinek, radovánky s přáteli nebo klidné chvíle s knihou, sedačka se přizpůsobí jakékoliv situaci a zajišťuje pohodlí.Snadná údržba: Udržení nábytku v dobrém stavu je jednoduché, stačí utřít povrch vlhkým hadříkem. Pravidelná péče pomůže zachovat vzhled a prodlouží životnost nábytku.- Barva: Přirozená a krémová
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 4 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288462794 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Hmotnost: | 55.48 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58,5 x 8 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 2: | 56.8 x 31.3 x 80.9 cm |
| Rozměr balení 3: | 23.8 x 8.6 x 63.4 cm |
-1.png)